World Bridge Federation 
European Bridge League
Slovenský bridžový zväz
  
30.6. - 2.7. 2006

SPONZORI Výsledky Pieštany CAMP O
bridži

Slovenský bridžový zväz sa stal clenom EBL (European Bridge League) až v r. 2003. Je prekvapujúce a zároven potešitelné, že napriek tomu mu WBF (Svetová bridžová federácia) vyjadrila dôveru tým, že ho poverila usporiadaním tejto vrcholnej svetovej udalosti v juniorskom bridži. Prispelo k tomu i skvele zorganizované štvorstretnuti e reprezentacných družstiev súsedných krajín (Cesko, Rakúsko, Madarsko a Slovensko), ktoré osobne sledovali špicky EBL, vcítane jej prezidenta p. Gianarriga Rónu z Talianska.

Na oficiálnom stretnutí vrcholných funkcionárov EBL, SBZ a Ministerstva školstva SR bola o zorganizovaní Majstrovstiev sveta juniorov v Pieštanoch na SÍnave (hotel Sorea). Na toto podujatie plynule naviazal i kemp (3.- 10.7. 2006), na ktorom si úcastníci ev. i další nádejní juniori za prítomnosti bridžových expertov zdokonalujú svoju hernú techniku.

Paralelne so zápolením najlepších juniorov z celého sveta sa konal i medzinárodný turnaj Bridge Weekend in Spa Piestany, kde si na svoje prišli i hostia tohoto jedinecného podujatia.


FotodokumentáciaFotopohlad na Majstrovstvá